U nás

Co u nás najdete

Malý Oslov se rozkládá na 25 000 m2 louky a lesa s přímým přístupem k řece. Tento kus země bude na pár dní patřit jen Vám. Vše je tu na jednom místě. Obřad, párty, originální a stylové ubytování všech hostů.

Najdete tu má 21 chaloupek pro 2-8 osob a jednu velkou společenskou chatu v southern-stylu s velkou zastřešenou terasou, barem, profi gastro kuchyní a velkým lounge prostorem s krbem. Ve velké chatě také najdete 6 nových designových koupelen a 4 nových toalet.

Celé vesničce pak dominuje majestátný dub, pod kterým najdete 12m podsvícený bazén s obří 100m2 dřevěnou terasou s lehátky, která se podle potřeby může proměnit na taneční parket.

Teplé letní večery si nejlépe užijete u velkého ohniště. A až uvidíte noční oblohu bez světelného smogu plnou hvězd, zatají se Vám dech.

Pro všechny děti, pejsky a milovníky čerstvého vzduchu je tu navíc skoro nekonečno otevřeného prostoru na louce a v lese, který se dá využít k válení, běhání, hraní, schovávání, kutálení… a co Vás jen napadne.

V létě je celková ubytovací kapacita celé vesničky až 82 osob, v zimě až 50 osob. Catering a bar můžeme zajistit dle Vašich představ, nebo se klidně můžete o vše postarat sami.

Každou zimu se navíc už tak nadstandardní zázemí tohoto místa plného sportovních a společenských her (bazén, hřiště , patangue,  cornhole,  pingpong, badminton, paddleboard, deskové hry) ….rozšíří ještě o podcastové studio, ateliér, shisha hut, lesní altán, Playstation house, posilovnu a masérnu.