Teambuilding

Teambuilding

Plánujete firemní akci v dojezdové vzdálenosti od Prahy? Nemusíte se spokojit s obyčejným večírkem – zkuste něco zábavného a nečekaného!

Je čas potěšit Vaše zaměstnance a my jsme připraveni pro Váš team zajistit nezapomenutelný zážitek v přírodě!

Teambuilding v Malém Oslově: Dejte týmu možnost se sehrát

Říká se, že sjednocený tým přináší výjimečné výsledky. A proto je správný výběr místa, kde se všichni uvolní a pobyt si užijí, klíčem k úspěchu. Hledáte místo na teambuilding, odkud se vám nebude chtít? Už nemusíte. Vítejte v Malém Oslově, kde se spojuje klid a příroda s perfektním vybavením a zázemím jako z hotelu.

 

Máme pro vás 20 tiny houses se zastřešenou terasou (13 na spaní pro 2-5 osob, 7 multifunkčních). Celé vesničce pak dominuje velká chata v Southern stylu s profi gastro kuchyní, barem, velkým lounge prostorem s krbem, fotbálkem, audio systémem Sonos a zastřešenou vyhřívanou terasou. Areál se rozprostírá na 25 000 m2 a obklopuje ho příjemná zeleň – louka a les. V docházkové vzdálenosti je soutok řeky Lomnice a Otavy. Během chladných měsíců je možné do každé chatky přidat přímotop, který bohatě postačí na vytopení celého interiéru. Pronajměte si celý areál, který pojme až 50 osob.

 

V každé chatce na vás čeká pohodlná matrace, velká dvojpostel, jednolůžka nebo rozkládací sedačka (podle typu chaty), varná konvice, lednička, sporák, výbava na vaření a stolování, wi-fi, voňavé povlečení a ručníky. Koupelny se nacházejí mimo chatky, jsou uzamykatelné, vhodné pro 1–2 osoby a zajišťujeme v nich pravidelný úklid.

 

Tipy na teambuilding v jakémkoli ročním období

Hledáte nápady na teambuildingové hry, kterými zabavíte sebe i kolegy? V Malém Oslově toho můžete dělat spoustu.

 

V ceně je zapůjčení sportovních potřeb na volejbal, badminton, cornhole, paddleboarding, ping-pong, pétanque či házení frisbee, vybírat můžete i z různých stolních her. V multifukčních tiny houses najdete Podcastové studio, Atelier, Shisha-Hut, Masérnu, Posilovnu a Playstation House.

 

Vydejte se na kratší procházku po okolí nebo větší vyjížďku na kole k hradu Zvíkov či do Svaté Anny. Večer si užijte příjemnou atmosféru u ohniště, na kterém si připravíte vynikající pečínku nebo si opečte buřty.

 

V létě řeka vybízí ke kanoistice, veslování a dalším sportům. Během parných dní se osvěžte v našem venkovním bazénu. Pokud rybaříte, nezapomeňte si s sebou vzít prut. U nás se loví hlavně sumci, cejni a kapři.

 

 

Vánoční a silvestrovský večírek v Malém Oslově ve velkém stylu

Hledáte místo, kde si s kolegy užijete nezapomenutelný vánoční nebo silvestrovský firemní večírek? Utečte před každodenními starostmi a vánočním ruchem a přijeďte do Malého Oslova načerpat sílu. Nemusíte se o nic starat. Se vším vám rádi pomůžeme, ať už hledáte pouze vhodné prostory, kde strávíte jeden či více dní, nebo chcete velkou párty s jídlem, pitím a připravenou zábavou.

 

Kde nás najdete?

Malý Oslov je chatová minivesnička na louce v jižních Čechách, asi 1,5 hodiny jízdy od Prahy, obklopená lesem, s úžasným výhledem na soutok řek Otavy a Lomnice. Je tu vše, co byste od prázdninové vesničky očekávali. Zapomeňte na chvíli na každodenní starosti a přijeďte si užít pohodový teambuilding na místo, kam se budete chtít vracet

 

Více fotek a videí najdete na našem Instagramu

@malyoslov

Oslovit Oslov