Teambuilding

Zbývá nám ještě pár volných termínu na rok 2024!

Pro rezervaci prohlídky a Vašeho vysněného data nás kontaktujte e-mailem rezervace@malyoslov.cz nebo telefonicky +420 773 678 955

Teambuilding

Plánujete firemní akci v dojezdové vzdálenosti od Prahy? Nemusíte se spokojit s obyčejným večírkem – zkuste něco zábavného a nečekaného!

Je čas potěšit Vaše zaměstnance a my jsme připraveni pro Váš team zajistit nezapomenutelný zážitek v přírodě!

Dejte týmu možnost se sehrát

Říká se, že sjednocený tým přináší výjimečné výsledky. A proto je správný výběr místa, kde se všichni uvolní a pobyt si užijí, klíčem k úspěchu. Hledáte místo na teambuilding, odkud se vám nebude chtít? Už nemusíte. Vítejte v Malém Oslově, kde se spojuje klid a příroda s perfektním vybavením a zázemím jako z hotelu.

Máme pro vás 21 stylových chaloupek se zastřešenou terasou. Celé vesničce pak dominuje velká společenská chata v Southern stylu s profi gastro kuchyní, barem s pípou, velkým lounge prostorem s krbem, audio systémem Sonos a zastřešenou vyhřívanou terasou. K dispozici je spousta společenských a deskových her, fotbálek, cornhole

Areál se rozprostírá na 25 000 m2 a obklopuje ho příjemná zeleň – louka a les. V docházkové vzdálenosti je soutok řeky Lomnice a Otavy. Během chladných měsíců je možné do každé chatky přidat přímotop, který bohatě postačí na vytopení celého interiéru. Pronajměte si celý areál, který pojme v létě až 82 osob a v zimě až 50 osob.

V každé chatce na vás čeká pohodlná matrace, velká manželská postel, dvě jednolůžka nebo rozkládací sedačka (podle typu chaty), varná konvice, lednička, sporák, výbava na vaření a stolování, wi-fi, voňavé povlečení a ručníky. Koupelny se nacházejí mimo chatky, jsou uzamykatelné, vhodné pro 1–2 osoby a zajišťujeme v nich pravidelný úklid.

 

Tipy na teambuilding v jakémkoli ročním období

Hledáte nápady na teambuildingové hry, kterými zabavíte sebe i kolegy? V Malém Oslově toho můžete dělat spoustu.

V ceně je zapůjčení sportovních potřeb na volejbal, badminton, cornhole, paddleboarding, ping-pong, pétanque či házení frisbee, vybírat můžete i z různých stolních her. V multifukčních tiny houses najdete Podcastové studio, Atelier, Shisha-Hut, Masérnu, Posilovnu a Playstation House.

Vydejte se na kratší procházku po okolí nebo větší vyjížďku na kole k hradu Zvíkov či do Svaté Anny. Večer si užijte příjemnou atmosféru u ohniště, na kterém si připravíte vynikající pečínku nebo si opečte buřty.

V létě řeka vybízí ke kanoistice, veslování a dalším sportům. Během parných dní se osvěžte v našem venkovním bazénu. Pokud rybaříte, nezapomeňte si s sebou vzít prut. U nás se loví hlavně sumci, cejni a kapři.

 

Vánoční a silvestrovský večírek ve velkém stylu

Hledáte místo, kde si s kolegy užijete nezapomenutelný vánoční nebo silvestrovský firemní večírek? Utečte před každodenními starostmi a vánočním ruchem a přijeďte do Malého Oslova načerpat sílu. Nemusíte se o nic starat. Se vším vám rádi pomůžeme, ať už hledáte pouze vhodné prostory, kde strávíte jeden či více dní, nebo chcete velkou párty s jídlem, pitím a připravenou zábavou.