Unikátní glampingová mini-vesnička

 

Jen hodinku od Prahy, na jedné louce uprostřed jihočeských lesů, se ukrývá glampingová mini-vesnička plná barevných chaloupek s kouzelným jménem Malý Oslov.

Ta celá může být na chvíli jen Vaše. S úžasným výhledem na soutok řek Otavy a Lomnice se stane na den nebo na pár dnů domovem pro Vás i Vaše nejbližší a ještě všechny kamarády k tomu. Je místem, kde je ve vzduchu cítit láska, něžný design, luční kvítí a les. Kde přes den můžete ležet na louce nebo v houpací síti, zaplavat si v bazénu, obědvat se všemi pod beduínským stanem a večer si romanticky zatančit na terase. Ideální místo pro svatbu, oslavu, workshop či teambuilding.

Vezměte s sebou všechny. Děti i pejsky. V létě ubytujeme až 82 hostů a v zimě až 50. Udělejte si se všemi krásnou mini-dovolenou se zlatým hřebem, Vaší svatbou, oslavou, přednáškou nebo grilovačkou. Jedinečná letní atmosféra tohoto místa Vám bude nejspíš připomínat atmosféru z Hříšného tance a v zimě českou pohádku.

Ať už v létě nebo v zimě, jedná se o skvělý skupinový getaway s nezvykle láskyplnou filozofií.

#osLOVE #slowliving

 

Teambuilding

ZDE

Svatba

Zde

Oslava & Setkání

ZDE

Co u nás najdete

Unikátní glampingový spot pro velké skupiny. Krásná příroda, stylové ubytování, nadstandartní zázemí pro skupinovou akci a navíc skoro nekonečno otevřeného prostoru…

Svatby

Tohle  je to místo, kde zasnoubené slečny vystoupí z auta a řeknou

”Tady!”

Oslavy & Setkání

Narozeniny, baby shower, rozlučka, soustředení, setkání ve velkém stylu, dopřejte svým nejbližším, přátelům, spolužákům, rodině, radost ze setkání v krásné přírodě s veškerým komfortem, kde nikdo nebude muset řešit odvoz domů…

Teambuilding

Říká se, že sjednocený tým přináší výjimečné výsledky. A proto je správný výběr místa, kde se všichni uvolní a pobyt si užijí, klíčem k úspěchu. Hledáte místo na teambuilding, odkud se vám nebude chtít? Už nemusíte. Vítejte v Malém Oslově, kde se spojuje klid a příroda s perfektním vybavením a zázemím jako z hotelu.

Vánoční a silvestrovský večírek

Uspořádejte pro své kolegy, svou firmu, svou rodinu, vánoční večírek, na kterém se na atmosféru Vánoc perfektně naladíte.

Radost budou mít všichni už jen z toho, že budete pohromadě, a každý moc rád si před vánočním ruchem uteče na chvilku vypnout, odpočinout a načerpat síly do přírody.

S přípravami Vám rádi pomůžeme, před Vánoci jistě máte zařizování víc než dost. Ať už plánujete malou sešlost pro pár nejlepších přátel nebo velkou firemní či rodinnou oslavu, máme pro pro vás perfektní tipy na zábavu, dekorace i téma a dokážeme zajistit dobré jídlo i pití.

Napište nám Vaši představu na info@malyoslov.cz a zarezervujte si svůj termín včas.

Oslovte Oslov ještě dnes.