U nás

Nekonečno prostoru

Malý Oslov Glamping se rozkládá na 25 000 m2 louky a lesa s přímým přístupem k řece. Tento kus země bude na pár dní patřit jen Vám. Najdete tu vše pro uspořádání svatby, teambuildingu, workshopu, oslavy či jiného společenského eventu. Stylové a pohodlné glampingové ubytování v přírodě a velkorysý venkovní i vnitřní společenský prostor a zázemí, které se přizpůsobí Vašim požadavkům.

Celému areálu dominuje velký vzrostlý dub, který je v noci podsvícený. Pod jeho širokou korunou si řeklo své „ano“ již nezpočet zamilovaných. Tvoří přirozený střed naší vesnice a v létě poskytuje velké zastíněné místo pro lenošení či jiné aktivity.
 
V jeho blízkosti najdete bazén (10 x 5 m) s velkou dřevěnou terasou o rozloze 150 m2 s beach lehátky, která v létě navozuje přímořskou atmosféru. 
 
Na západ od bazénu je velké venkovní ohniště se sezením. Ideální místo na věčerní opékání buřtů nebo rozímání pod hvězdnou oblohou.
 
Mimo jiné u nás také najdete multifunkční přírodní hřiště s volejbalovou sítí a spoustu dalšího otevřeného prostoru pro aktivity a sporty různého druhu. Máme k dispozici spoustu vybavení.

Velká společenská chata

Společenským centrem Malého Oslova je bezpochyby hlavní velká chatka s hlavní místností o velikosti 75 m2 a zastřešenou terasou s celkovou plochou 70 m2. Nově jsme také připojili bílou dřevěnou parketovou plochou o rozloze 150 m2, která může být zastřešená naším beduínským stanem, čímž se rozšíří celkový zastřešený společenský prostor na necelých 300 m2. Celkový layout můžete najít pod tímto linkem: Layout – Velká chata

Součástí je plně vybavená profesionální kuchyň, kterou ocení i ten nejnáročnější catering včetně dostatku skladového prostoru jak suchého, chlazeného či mraženého.

Stylový dřevěný bar nabízí plnohodnotné zázemí pro přípravu alko i nealko nápojů. Samozřejmostí je pípa se dvěma kohouty, výrobník ledu na (25 l), 2 barové a jedna skříňová chladnička a oplachovací stanice. Ve standardu je součástí sklo a nádobí až pro 80 hostů.

K dispozici Vám také budou 4 samostatné toalety a 6 designových koupelen s vlastním vstupem.

Součástí pronájmu je také kompletní vybavení a různorodý nábytek, který lze dle potřeby přesunout a uspořádat podle vašich představ