Celý areál – v případě zájmu nás kontaktujte

Popis pokoje

Chcete mít celou tuto minivesničku s bazénem na konci světa jen pro sebe a své přátele, rodinu, spolužáky, děti či vaši firmu? Hledáte místo, kde se všichni uvolní, zklidní a zrelaxují?

Hledáte pro svůj sportovní, umělecký či školní klub vhodné místo k plnému nerušenému soustředění na klidném místě v přírodě, se spoustou možností dalšího sportovního vyžití?

… jednoduše, je Vás víc a chcete se přesunout do krásné přírody?

Není lepšího místa než Malý Oslov!  Zde se Vám nabízí spousta míst k setkání se s ostatními, a to především ve společné velké chatě s terasou, krbovými kamny, velkou kuchyní, barem a bazénem, ohništěm, grilem, hřištěm i dětským koutkem ….. a přitom máte dostatek vlastního soukromí a klidu v zázemí své chatičky a prostoru krásné přírody kolem. To vše rozeseto na 25 000 m2,  jen louka, les, řeka a v noci žádný světelný smog a okolo spousta možností od malých procházek na nedaleké vyhlídky nebo houby až po ty větší procházky či vyjížďky na kole např na hrad Zvíkov či  sv. Annu. K dispozici a v ceně jsou sportovní potřeby na voleybal, badminton, paddleboarding, ping-pong, pétanque, letající talíře, spousta stolních her. Pro cyklisty je zde spousta cyklostezek. Řeka zas vybízí k padlegoardingu, kanoistice, veslování i dalším vodním sportům. Pokud rybaříte, určitě si nezapomente vzít s sebou prut, jinak budete litovat. Zde se loví hlavně sumci, cejni a  kapři.

Kapacita ubytování je až 80 osob  ve 21 chatičkách . Ve výjimečných případech můžeme povolit i stanování, pokud je Vás ještě víc. V chladných měsících je možnost  zapůjčení přímotopných těles, které na vytopení chatek plně vystačí. Cena za zapůjčení přímotopných těles není zahrnuta v ceně a může být účtována jednorázově či dle spotřebované energie.  Ve společné chatě si můžete navíc topit v krbových kamnech. Hravě lze také proměnit společenský lounge na přednáškový sál i pro více jak 50 osob, stejně tak i zastřešenou terasu.

Cena za celý areál na týden od pátku do pátku, při plné obsazenosti 80 osob (pokud je Vás méně, cena na osobu pak vyjde mírně vyšší, avšak pořád krásná)

od 390,- Kč/den/ osoba v sezoně (červenec, srpen, školní prázdniny)

od 290,- Kč/den/ osoba mimo sezonu

Cena za celý areál na den (všední den) podle typu akce od 40 000Kč v sezoně (duben – rijen),  od 30 000Kč mimo sezonu (listopad – březen)

Cena za celý areál na den (víkend) podle typu akce od 70 000Kč v sezoně (duben – rijen),  od 50 000Kč mimo sezonu (listopad – březen)

Vratná kauce 20 000,-, check in 16:00, check out 11:00

Zavolejte nám na +420 777 987 277 nebo popište svoji představu na info@malyoslov.cz, máme zkušenosti a jsme schopni Vám pobyt ušít přímo na míru, dle Vašich představ včetně stravování, rautu i cateringu a v jakémkoli ročním období.

Parametry pokoje

Počet osob

Velikost pokoje

Postele