Celý areál

Celý areál

Chcete mít celou tuto minivesničku s bazénem na konci světa jen pro sebe a své přátele, rodinu, spolužáky, děti či vaši firmu? Hledáte místo, kde se všichni uvolní, zklidní a zrelaxují?

Hledáte pro svůj sportovní, umělecký či školní klub vhodné místo k plnému nerušenému soustředění na klidném místě v přírodě, se spoustou možností dalšího sportovního vyžití?

… jednoduše, je Vás víc a chcete se přesunout do krásné přírody?

Není lepšího místa než Malý Oslov!  Zde se Vám nabízí spousta míst k setkání se s ostatními, a to především ve společné velké chatě s terasou, krbovými kamny, velkou kuchyní, barem a bazénem, ohništěm, grilem, hřištěm i dětským koutkem ….. a přitom máte dostatek vlastního soukromí a klidu v zázemí své chatičky a prostoru krásné přírody kolem. To vše rozeseto na 25 000 m2,  jen louka, les, řeka a v noci žádný světelný smog a okolo spousta možností od malých procházek na nedaleké vyhlídky nebo houby až po ty větší procházky či vyjížďky na kole např na hrad Zvíkov či  sv. Annu. K dispozici a v ceně jsou sportovní potřeby na voleybal, badminton, paddleboarding, ping-pong, pétanque, letající talíře, spousta stolních her. Pro cyklisty je zde spousta cyklostezek. Řeka zas vybízí k padlegoardingu, kanoistice, veslování i dalším vodním sportům. Pokud rybaříte, určitě si nezapomente vzít s sebou prut, jinak budete litovat. Zde se loví hlavně sumci, cejni a kapři.

Kapacita ubytování je až 80 osob  ve 21 chatičkách . Ve výjimečných případech můžeme povolit i stanování, pokud je Vás ještě víc. V chladných měsících je možnost  zapůjčení přímotopných těles, které na vytopení chatek plně vystačí. Cena za zapůjčení přímotopných těles není zahrnuta v ceně a může být účtována jednorázově či dle spotřebované energie.  Ve společné chatě si můžete navíc topit v krbových kamnech. Hravě lze také proměnit společenský lounge na přednáškový sál i pro více jak 50 osob, stejně tak i zastřešenou terasu.

Zavolejte nám na +420 737 486 089 nebo popište svoji představu na info@malyoslov.cz, máme zkušenosti a jsme schopni Vám pobyt ušít přímo na míru, dle Vašich představ včetně stravování, rautu i cateringu a v jakémkoli ročním období.