Farmářské snídaňové a grilovací košíčky

Objevte dobroty od malých lokálních výrobců z našeho okolí.

                   

Díky službě, kterou Vám nově nabízíme, ochutnáte to nejlepší z okolních farem a navíc budete mít před odjezdem z domova o starost míň, jelikož nemusíte řešit před cestou nákupy.

Objednejte si buď snídaňový nebo grilovací košíček, speciálně vyladěný na naší Oslovskou notu, plný toho nejlepšího ze Šumavy a jižních Čech, přesně podle chuti a udělejte si grilovací hostinu či snídani ve Vaší chatičce, na terásce, u ohně či grilu nebo piknik na dece na louce. Můžete ochutnat tradiční kvasový chleba z řemeslné pekárny, domácí borůvkovou marmeládu, lahodné mléčné výrobky a vyzrálé maso na gril z rodinné jihočeské farmy nebo třeba čerstvého pstruha z šumavského pstruhařství.

V košíčku přímo do Vaší chatičky Vám ráno mezi 8 a 9 hodinou ráno přistane to nejlepší od místních farmářů, pěstitelů a dalších výrobců a dovezou vše čerstvé a přímo pro Vás. Košíčky pro náš areál zajišťují LOKÁLOVÉ.CZ. Podpořte místní výrobce a ochutnejte to nejlepší z celého okolí.

Snídaňový košíček stojí 1120 Kč a obsahuje suroviny na přípravu 4 snídaní (tzn. pro 2 osoby na 2 noci, nebo pro 4 osoby na 1 noc). Do košíčku lze přiobjednat suroviny pro přípravu další snídaně za 280 Kč za osobu.

Grilovací košíček stojí 2640 Kč a obsahuje suroviny na přípravu 8 hlavních jídel. Do košíčku lze přiobjednat suroviny pro přípravu dalšího jídla za 330 Kč za osobu.

Objednávky posílejte prosím na email rezervace@malyoslov.cz nejméně 3 dny předem.

 

Zarezervujte si svůj romantický pobyt ještě dnes.