Velká společenská chata

Popis pokoje

Malý Oslov nabízí jednu velkou společenskou chatu  s krbovými kamny pro větší skupiny. Ve Vaší chatě Vás čeká společenská místnost vybavená stoly, židlemi, barem a barovým sezením, posezení v pohodlných gaučích a křeslech. K dispozici je kuchyň plně vybavená restauračním gastro zařízením, včetně plynového sporáku, myčky, fritézy, ledniček či kávovaru. Velmi oblíbené místo k sezení je velká zastřešená terasa, která je vybavená lounge nábytkem, venkovním sezením, gauči a malými kafé stolky.

Mimo sezonu je možno si tuto chatu pronajmout samostatně. Ideální pro větší i menší partu, která pojme tento prostor jako společenský obývák s jídelnou kuchyní, barem a terasou a dále si pronajme libovolný počet chatiček jako ložnice, pro trochu více soukromí.

Skvělá volba  na společný víkend pro partu přátel nebo rodinu, u  příležitosti oslav narozenin, výukových akcí, teambuildingu apod.

Ceník  pronájmu velké chaty mimo sezonu;

Pronájem na 1den 7500,-Kč

Pronájem na 2dny 5000,-Kč/den

Pronájem na 3dny 4000,-Kč/den

Vratná kauce 12000,-, check in 16:00, check out 11:00

Koupelny jsou sdílené, naprosto nové, s pravidelným úklidem, designově krásné a každá určená pro jednu až dvě osoby. Pro všechny hosty je k dispozici venkovní bazén 12 x 5 m, zahrada a hřiště.

Počet osob: kapacita k sezení až 50 osob uvnitř, 30 osob na terase, přespání na rozkládacích sedačkách pro 6 osob ve společenské místnosti s krbovými kamny

Velikost chaty: Společenská místnost 72 m², bar 15 m², kuchyň 15 m², zastřešená terasa 60 m².

Pro rezervaci termínu zavolejte nám na +420 777 987 277 nebo napište na info@malyoslov.cz,

Parametry pokoje

Počet osob

6+0

Velikost pokoje

162 m²

Postele

4 rozkládací sedačky, 1 dvojpostel